Kaikki toimistomme lakimiehet toimivat Suomen Asianajajaliiton valvonnassa ja täyttävät asianajajaliiton jäsenilleen asettamat kokemus- ja pätevyysedellytykset.  Sitoudumme noudattamaan kaikessa toiminnassamme hyvää asianajotapaa. Kehitämme jatkuvasti ammattitaitoamme. Kaikki käsittelemämme tiedot pysyvät ehdottoman luottamuksellisina.

Lakimiehet

Juho Siitari

Juho Siitari

asianajaja, varatuomari

Vaihde (03) 213 2903
GSM 050 573 8622
juho.siitari@veneskoski.com

Kimmo Lahtinen

Kimmo Lahtinen

asianajaja, varatuomari

Vaihde (03) 213 2903
GSM 0400 776 876
kimmo.lahtinen@veneskoski.com

Petri Kananoja

Petri Kananoja

asianajaja, varatuomari

Vaihde (03) 213 2903
GSM 040 509 7869
petri.kananoja@veneskoski.com

Tuulia Hietaniemi

Tuulia Hietaniemi

asianajaja

Opintovapaalla
Vaihde (03) 213 2903
tuulia.hietaniemi@veneskoski.com

Jorma Putkonen

Jorma Putkonen

julkinen kaupanvahvistaja, asiantuntija (kiinteistö- verotus- ja perintöasiat, RS-järjestelmä)

Vaihde (03) 213 2903
GSM 050 680 96
jorma.putkonen@veneskoski.com

Jenna Barrow

Jenna Barrow

asianajaja, varatuomari

Vaihde (03) 213 2903
GSM 050 361 5354
jenna.barrow@veneskoski.com

Muu henkilöstö

Tiia Lehtonen

Tiia Lehtonen

asianajoassistentti, HTM

Vaihde (03) 213 2903
Vaihde (03) 213 2973
tiia.lehtonen@veneskoski.com

Marita Lehto

Marita Lehto

asianajoassistentti

Vaihde (03) 213 2903
GSM 050 552 2096
marita.lehto@veneskoski.com