Henkilöstö

Asianajotoimisto Veneskoski • asiantuntevat lakimiehet ja henkilöstö palveluksessasi

Kaikki toimistomme asianajajat toimivat Suomen Asianajajaliiton valvonnassa ja täyttävät asianajajaliiton jäsenilleen asettamat kokemus- ja pätevyysedellytykset. Sitoudumme noudattamaan kaikessa toiminnassamme hyvää asianajotapaa. Kehitämme jatkuvasti ammattitaitoamme ja käsittelemämme asiakkaan kaikki tiedot pysyvät ehdottoman luottamuksellisina.

Juho Siitari • Asianajaja, lakimies, kaupanvahvistaja | Asianajotoimisto Veneskoski - Tampere

Juho Siitari

asianajaja, varatuomari, julkinen kaupanvahvistaja

Vaihde (03) 213 2903
GSM 050 573 8622
juho.siitari@veneskoski.com

Kimmo Lahtinen • Asianajaja, lakimies | Asianajotoimisto Veneskoski - Tampere

Kimmo Lahtinen

asianajaja, varatuomari

Vaihde (03) 213 2903
GSM 0400 776 876
kimmo.lahtinen@veneskoski.com

Jenna Barrow • Asianajaja, lakimies | Asianajotoimisto Veneskoski - Tampere

Jenna Barrow

asianajaja, varatuomari

Vaihde (03) 213 2903
GSM 050 361 5354
jenna.barrow@veneskoski.com

Anna-Katariina Loukola • Oikeustieteen maisteri, OTM | Asianajotoimisto Veneskoski - Tampere

Anna-Katariina Loukola

Oikeustieteen maisteri, OTM

Vaihde (03) 213 2903
GSM 045 155 6956
anna-katariina.loukola@veneskoski.com

Jorma Putkonen, asiantuntija - Asianajotoimisto Veneskoski - Tampere

Jorma Putkonen

Asiantuntija
(kiinteistö- verotus- ja perintöasiat, RS-järjestelmä)

Vaihde (03) 213 2903
GSM 050 680 96
jorma.putkonen@veneskoski.com

Asianajoassistentit

Sinua palvelee myös yrityksemme asianajoassistentti Tiia Lehtonen.

Tiia Lehtonen • asianajoassistentti, HTM | Asianajotoimisto Veneskoski - Tampere

Tiia Lehtonen

asianajajoassistentti, HTM

Vaihde (03) 213 2903
Vaihde (03) 213 2973
tiia.lehtonen@veneskoski.com